Розвиток у HEAGLOBE Invest

РОЗВИТОК У HEAGLOBE INVEST

HEAGLOBE Invest прагне відповідати найвищим стандартам у всіх сферах своєї діяльності. Компанія докладає всі зусилля для того, щоб зберігати провідні позиції в українському бізнесі й бути авторитетним членом міжнародної бізнес-спільноти. Ми розуміємо, що розвиток наших співробітників, реалізація унікальних індивідуальних здібностей кожної людини і є та рушійна сила, яка дозволяє нам впевнено йти по цьому шляху. Саме тому навчання та підвищення рівня професіоналізму персоналу є одним з пріоритетних напрямків розвитку HEAGLOBE Invest.

Ми зацікавлені у розвитку всіх членів нашої команди. Тому, організовуючи навчальні заходи, ми обов'язково враховуємо індивідуальні цілі, які стоять перед співробітником, а також ті знання, які необхідно отримати співробітнику для їх досягнення.

Компанія HEAGLOBE Invest пропонує численні можливості та перспективи професійного розвитку, серед яких співробітники можуть вибрати найбільш ефективні для себе:

- розвиток на робочому місці (участь у різних проектах Компанії, розвиваючі сесії всередині підрозділів, розширення зон відповідальності та ін.);

- самонавчання (користування бібліотекою Компанії, онлайн і друкованими ресурсами та ін.);

- коучинг;

- професійне навчання (участь в тренінгах, конференціях, семінарах, проходження довгострокових програм навчання, в тому числі за кордоном).

При плануванні свого навчання та подальшого розвитку кожен співробітник завжди може розраховувати на допомогу і сприяння безпосереднього керівника і Департаменту з персоналу.

Професійний розвиток персоналу не обмежується тільки навчанням. Плануючи майбутнє Компанії, ми, в першу чергу, замислюємося про наших співробітників, які зможуть привести її до наміченої мети. Для цього в HEAGLOBE Invest розроблена і успішно функціонує програма розвитку кадрового резерву. Зайняти місце в кадровому резерві може кожен співробітник, який досяг високих результатів у рамках своєї діяльності, має потенціал подальшого зростання і безперервно підвищує рівень свого професіоналізму.

Ми щиро віримо, що інвестуючи в розвиток наших співробітників, ми інвестуємо в наше зростання і процвітання.